Громадяни визволені з неволі та
ті, хто ще перебуває у полоні зможуть отримати 100 тис. грн.
ті, хто ще перебуває у полоні зможуть отримати 100 тис. грн.
Про це повідомляє пресслужба
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
«Міжвідомча комісія поновить виплати визволеним з
полону українцям та тим, хто ще в неволі», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається,дані виплати будуть одноразові, а одержати їх зможуть українці,
які:
- позбавлені
свободи внаслідок злочинних дій агресора;
-
родини українців, позбавлених особистої свободи на
тимчасово окупованих територіях та території рф з
політичних мотивів, а також через громадську, політичну або професійну
діяльність таких осіб.
Читайте також: Окупанти обстріляли населені пункти на Південнобузькому напрямку
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.







