Ранком 14 липня окупанти обстріляли Зеленодольськ, повторних обстрілів не зафіксовано.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
В будівлі Зеленодольського ліцею вибито вікна.
На стадіоні навчального закладу рятувальники виявили воронки та уламки від боєприпасів.
Люди не постраждали.
За словами голови військової адміністрації Олександра Вілкула, після обстрілу в Зеленодольську саперами розмінували 2 ракети, що не розірвалися від «Урагану», ще кілька касетних боєприпасів розміновано на території Криворізького району.
В інших громадах району день пройшов тихо.
Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала «Першого Криворізького»
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.







