За повідомленням Міністра Оборони майже 60 годин триває опір, захисники та захисниці повністю зруйнували плани ворога.
- Кількість знищених окупантів перевищила 3000 осіб.
- Понад 200 інтервентів потрапили у полон, їхня кількість збільшується.
- Знищено сотні одиниць бронетехніки, зокрема понад 100 російських танків.
- Вчора було збито 7 гвинтокрилів.
Почали активуватись ворожі ДРГ та десант.
ЗСУ потребує допомоги: якщо ви бачите підозрілих осіб, які наносять мітки, встановлюють маяки або не можуть пояснити мету свого перебування у певному місці, затримуйте їх самостійно або повідомте у поліцію за номером 102.
Можливі теракти та провокації
У обласний центр комплектування 3200 осіб записались і вже прибувають до лав ЗСУ або НГУ.
Ілля Божко також повторив слова головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного: «Якщо можете виводьте ворожу техніку з ладу, не можете, фотографуйте, вказуйте, куда вона рухалась. Ворожу техніку, не ЗСУ!»
Підписуйтесь на telegram-канал «Першого Криворізького»
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.








