Новости города

Криворізький театральний колектив посів перше місце на Міжнародному чемпіонаті мистецтв

Театральний колектив з Кривого Рогу переміг у першому дистанційному Міжнародному українсько-польському чемпіонаті мистецтв «Гаряче літо без кордонів-2022».

Про це повідомив виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради.

Попри воєнний стан, колектив з Кривого Рогу продовжує брати участь у конкурсах та виборювати нові перемоги.

Цьогоріч наше місто представляв на чемпіонаті мистецтв криворізький театральний колектив «Дзеркало сцени».

«Ось і цього разу наші талановиті хлопці та дівчата перемогли у першому дистанційному Міжнародному благодійному українсько-польському чемпіонаті мистецтв «Гаряче літо без кордонів-2022». Формат заходу був непростим, тому для отримання бажаного результату артистам треба було викластися на всі сто відсотків», — йдеться в повідомленні.

Редакція «Першого Криворізького» вітає колектив з перемогою та бажає нових звершень!

Щоб дізнатись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала «Першого Криворізького»

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.