Із понеділка, 24 січня, криворізькі школярі повернуться до звичайного режиму навчання.
Про це повідомляє директорка Департаменту освіти і науки Кривого Рогу.
У понеділок діти йдуть до школи, освітній процес відновлюється у очному режимі.
Нагадуємо, через повідомлення про мінування шкіл міста, 19 січня криворізькі чиновники вирішили перевести школярок та школярів на дистанційне навчання.
Читайте також: У Кривому Розі проводять опитування щодо нового шкільного меню
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.









