- Экономика

“За це треба покарати”, — активіст про нові зупинки громадського транспорту у Кривому Розі

У Кривому Розі встановили нові зупинки без врахування державних будівельних норм.

Так вважає голова громадської організації «Рух без меж» Юрій Понькін.

На сайті держзакупівель prozorro розміщена інформація про закупівлю зупиночних павільйонів зі встановленням у Центрально-Міському районі Кривого Рогу.

Переможцем тендеру стало підприємство «РЕМБУДКОМУНСЕРВІС» з остаточною пропозицією у 414 500 гривень за 5 павільйонів і дошки для об’яв з монтажем.

Юрій Понькін голова ГО “Рух без меж” та депутат Тернівської райради прокоментував відповідність нових зупинок державним будівельним нормам:
“Багато казати не буду. Забули один маленький, нікому не цікавий, але надважливий пункт будівельних норм (ГБН В.2.3-37641918-550:2018)
«6.1.2 При проектуванні елементів зупинок потрібно враховувати вимоги щодо вільного пересування та доступності будинків і споруд для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.»

Ці зупинки підняли до такого рівня з якоюсь метою? Можливо до рівня входу у низькопідлоговий транспорт? Не схоже, бо вони у двох метрах від дороги, та й на самий зупиночний майданчик не потрапиш ні з візочком, ні на кріслі, та й літні люди навряд подякують за ці монументи. За це треба покарати і зробити нормально. Хоча, про що це я…”.

А як вам нові зупинки? Напишіть у коментарях.

Читайте також: У міській лікарні №16 готуються до капремонту системи подачі кисню

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.