- Экономика

У Кривому Розі тривають заняття для дітей із Синдромом Дауна

Громадська організація «Сонячні діти Криворіжжя» продовжує щосуботи проводити заняття для дітей із синдромом Дауна.

Журналістка «Першого Криворізького» про це повідомляє з місця проведення заходів.

Спершу діти мали урок танців, а пізніше — заняття з логопедом та урок рукоділля. Вони проходять у Центрі на вулиці Героїв АТО 43,А щосуботи.

На цьому тижні у організації «Сонячні діти Криворіжжя» заплановано кілька публічних заходів у рамках тижня просвіти про Синдром Дауна.

У середу у кав’ярні «La Girafe Cafe» з 12 до 18 гостям каву готуватимуть підлітки із Синдромом Дауна — Денис Куць та Денис Гроц. Вони спробують себе в ролі офіціантів та баристів.

Дивіться матеріал про історії успіху дітей із синдромом Дауна

Синдром Дауна — це не хвороба, а одна із хромосомних аномалій, що зустрічається у медицині.

Найчастіше дітей із синдромом Дауна народжують жінки віком до 35 років. Людей, які мають синдром Дауна, часто називають сонячними, оскільки ці люди дуже безпосередні, доброзичливі, часто бувають надмірно чутливими або навіть вразливими. Така дитина може народитись у абсолютно здорових батьків — як 20-річних, так і 50-річних.

Як правило, люди мають 46 хромосом, а у тих, хто живе із синдромом Дауна, їх 47. Саме тому і порушується розумовий і фізичний розвиток людини. Часто дітей із такою аномалією можна відрізнити від інших саме за зовнішніми ознаками або безпосередньою, трохи дитячою, поведінкою.

Читайте про те, як діти із цієї організації робили сонячні валентинки

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.