- Мероприятия

У Кривому Розі реконструюють ще один стадіон

У Кривому Розі обіцяють до кінця року завершити реконструкцію університетського стадіону.

29 квітня проєкт реконструкції презентували на стадіоні Криворізького національного університету. Зараз на ньому займаються переважно студенти вищого навчального закладу.

Фінансуватиме роботи «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Стадіон є власністю університету, відтак — держави. Але на презентації був присутній і міський голова Кривого Рогу. Нібито планується зробити cтадіон доступним і для інших громадян.

За наявною наразі у редакції інформацією, вартість робіт складе 50 мільйонів гривень. Підрядником визначено компанію «Міленіум Спорт» (м. Дніпро).

За інформацією аналітичної платформи youcontrol, ця фірма займалась реконструкціями стадіонів у Києві, Дніпрі, Сумах, Покрові, Обухові, новій Казовці та інших містах, де замовниками послуг виступали муніципалітети.

Криворіжців на новому стадіону КНУ чекає:

  • футбольне поле розмірами 90 на 45 метрів;
  • чотири легкоатлетичні доріжки по 360 метрів;
  • дві тренажерні зони: вуличних тренажерів, турніків, брусів та спортивних снарядів;
  • окремі майданчики для гри в баскетбол, волейбол, мініфутбол, для стрибків у довжину, для настільного та великого тенісу;
  • нові трибуни під навісом із полегшених металевих конструкцій з покриттям із полікарбонат для 1000 гостей.

  • Кілька років тому анонсувалось будівництво нового онкоцентру у Кривому Розі. Його 3D модель презентували торік у присутності нардепів та помічниів президента. Наразі невідомо про завершення робіт у онкологічному диспансері міста.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.