- Экономика

У Кривому Розі пройшов відбірковий етап конкурсу «Green інтелект»

Громадська спілка «Зелений центр Метінвест» спільно з освітянами реалізує конкурс «Green інтелект» для учнів 11-х класів. Змагання проходять одночасно у Кривому Розі, Маріуполі та Запоріжжі. Партнерами конкурсу виступили департамент освіти і науки виконкому Криворізької міськради, провідні вищі навчальні заклади міста: Криворізький національний університет, Державний університет економіки та технологій, Педагогічний університет та комп’ютерна академія «ШАГ».

Конкурс «Green інтелект» спрямований на пошук обдарованих дітей, які свідомо ставляться до питань екології, своїми вчинками демонструють відповідальність за збереження природних ресурсів, навколишнього середовища. Організатори планують мотивувати учнів до вивчення природничих дисциплін, підвищити професіоналізм педагогів та залучити до активності батьків.

Під час відбіркового туру учасники проходили два опитування. У першому учні відповідали на 40 питань з біології, хімії, фізики, географії, історії України та української мови. У другому блоці — обирали варіант відповіді. Для відповіді на кожне питання школярі мали 30 секунд. Кількість балів, які нараховує програма, залежить від швидкості та правильності кожної відповіді. У режимі онлайн на мультимедійному екрані педагоги та батьки мали змогу спостерігати за процесом тестування.

«Вперше у Кривому Розі проходить конкурс «Green інтелект». Школярі, які беруть участь у ньому, отримають неоцінений досвід. Маємо надію, що конкурс наштовхне дітей на вивчення нових дисциплін та основ малої екології. Інтелектуальні змагання дозволять проявити учасникам ерудицію, показати знання в різних областях науки. Екологія невідривно пов’язана із нашим життям, а екологічне виховання є невід’ємною частиною педагогічного процесу, тому цей конкурс буде корисним як для учнів, так і для освітян», — зазначила Віолетта Громова, менеджерка ГС «Зелений центр Метінвест», організаторка конкурсу.

До складу журі конкурсу «Green інтелект» увійшли представники «Зеленого центру Метінвест» та відділу освіти міста. У відбірковому турі свої сили перевірили 192 школяра, з яких за результатами тестування програма визначила 50 кращих. Саме вони і потрапили до півфіналу.

«Кривий Ріг — металургійне місто, яке потребує своїх професійних спеціалістів. Хочу подякувати організаторам за те, що вони надають можливість нашим дітям розвиватися та опановувати нові знання. У конкурсі представлені цікаві питання, діти із задоволенням перевіряють рівень своєї підготовки. Ми, як члени журі, теж задоволені, тому що є можливість онлайн на екрані переглядати, як саме учні відповідають на питання», — розповіла Алла Кулішова, вчителька біології та екології КЗШ №126, членкиня журі конкурсу.
В інтелектуальних змаганнях взяли участь школярі з 45 шкіл усіх районів Кривого Рогу. Найчисленнішою була команда Покровського ліцею.

«Мені дуже сподобались питання, зокрема з біології, тому що я вивчаю цей предмет для ЗНО. Була вражена тим, що досить непогано орієнтуюся в предметі. Єдине, що видалося складним — це питання з географії, але загалом питання дуже різнопланові. Я із задоволенням взяла участь у конкурсі, адже розумію, що це дуже класний і корисний досвід для мене», — розповіла Катерина Береговенко, учениця Покровського ліцею.

Кращих учасників конкурсу «Green інтелект» визначать члени журі у півфіналі, фіналі та міжрегіональному фіналі. На заключному етапі будуть змагатися найкращі конкурсанти з Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя. Від «Зеленого центру Метінвест» переможці отримають сучасну техніку для навчання.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.