- Мероприятия

У Кривому Розі автівка застрягла у щебні

Сьогодні, 8 липня, під час руху по дорозі загального користування мешканець Кривого Рогу застряг у щебні на авто.

Про це повідомила постійна читачка «Першого Криворізького».

Ситуація трапилася по вулиці Петра Калнишевського, 6. Зі слів читачки, чоловік заїжджав у двір та його авто провалилося.

Відомо, що раніше на цьому місці комунальні служби виконували ремонтні роботи.

Редакція «Першого Криворізького» звернулася до комунальних підприємств, щоб отримати роз’яснення та дізнатися хто саме виконував ремонтні роботи, та що стало причиною провалення за вказаною адресою.

Пресова служба Водоканалу коментує: «У цьому місці йде перетин комунікацій тепла та води. Наша труба знаходиться на глибині 3 метрів, у «Тепломережі», яка раніше виконувала ремонтні роботи, труба знаходиться вище, на глибині, приблизно 1,20 метрів. Можливо, через навантаження транспортних засобів, що проїжджають регулярно через це місце, пошкоджена камера, яка розташована близько до поверхні щебеню».

За словами пресслужби, 4 липня, знову засипали щебнем цю ділянку, аби не було відчутне просідання ґрунту чи планують асфальтувати ділянку — невідомо.

Також інформаційне агенство за наявними контактами звернулося в Тепломережу, але роз’яснень редакції не змогли надати.

Нагадаємо, за правилами благоустрою та компанія, яка вела роботи і зобов’язана за собою прибрати.

«Просимо мешканців бути обережними та виявляти розуміння до роботи комунальних служб. Особливо у воєнний час», — зазначили у пресслужбі Водоканалу.

Якщо у вас запитання щодо соціального захисту населення або питання щодо благоустрою Кривого Рогу — телефонуйте 1520.

Редакція готова надати можливість комунальним службам та чиновникам роз’яснення на нашому сайті. Електронна пошта авторок стрічки новин — [email protected]

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала «Першого Криворізького»

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.