- Новости города

Траса Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв буде дорогою світового рівня, — обіцянка

На Дніпропетровщині коштом інвестора облаштують дві дороги світового рівня, анонсує Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Завдяки приватним інвестиціям дві дороги світового рівня з’являться і на Дніпропетровщині: Харків-Дніпро-Запоріжжя та Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв.

«Дві дороги, що проходять територією Дніпропетровщини, стали частиною пілотного проєкту з державно-приватного партнерства в дорожній галузі. Коштом інвестора їх зроблять більш якісними та безпечними, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Дороги високого класу – це і додатковий стимул для розвитку економіки, і безпечні подорожі, і швидкісні поїздки. Комфортними автошляхами, зробленими інвестором «в розстрочку», зможемо користуватися відразу. Витрачені кошти держава повертатиме інвестору частинами».

Новий проєкт передбачає і відновлення, і довгострокове технічне обслуговування доріг. А саме – капітальний ремонт покриття, розширення існуючих автошляхів, будівництво об’їздів, дворівневих розв’язок, облаштування освітлення. А ще – появу безпечних пішохідних переходів.

Інвестор відповідатиме за утримання зроблених ділянок магістралей протягом наступних 20-25 років.

Загалом планують залучити 9 мільярдів доларів на відновлення та обслуговування понад 4,5 тис км доріг державного значення. До пілотного проєкту увійшли 6 автошляхів, що сполучають 10 областей.

Це спільний проєкт Мінінфраструктури, Укравтодору, Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації в Україні. Потенційних інвесторів вже шукають.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.