- Новости города

Студенти програми Master of Public Administration із Кривого Рогу завершили навчання

Днями завершилась програма Master of Public Administration, участь в якій взяли управлінці з різних українських міст. Навчання стартувало у 2019 році за ініціативи компанії Метінвест.

Master of Public Administration (далі — МРА) — магістерський курс з підготовки управлінців, що значно відрізняється від класичної академічної освіти. Слухачі програми — управлінці із трьох міст України — Кривого Рогу, Запоріжжя та Маріуполя.

Учасники курсу отримали знання, які допоможуть трансформувати свої міста та вивести їх на європейський рівень. Під час навчання управлінці вивчали основи організаційної культури та управління змінами, формували навички комунікації та планування діяльності. За два роки менторами курсу були екс-міністри регіонального розвитку та економіки, кращі проєктні менеджери та юристи, адвокати та комунікаційники.

“Під час навчання ми розвивали не лише професійні, але й особистісні якості. МРА готує управлінців, які можуть довіряти одне одному та не бояться помилок. Завдяки програмі ми набули навичок, що допоможуть перетворювати незаплановані зміни на можливості. Такі уміння допоможуть реалізувати проєкти будь-якої сфери”, — відзначила випускниця проєкту МРА, директорка ГО “Криворізька фундація майбутнього” Олена Лещенко.

Днями студенти захистили дипломні проєкти. Розробки випускників МРА мають прикладне спрямування та будуть реалізовані у містах, де проживають автори. Оцінювали напрацювання магістрів викладачі Донецького державного університету управління. Шестеро випускників із Кривого Рогу успішно презентували власні проєкти та отримали ступінь магістра державного управління.

Начальник управління соціальної інфраструктури ТОВ “МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ” Максим Тищенко захистив проєкт на тему “Необхідність формування Плану сталої міської мобільності для Кривого Рогу”. У ньому студент науково обґрунтував та практично прорахував заходи, необхідні для розбудови транспортної інфраструктури Кривого Рогу. Випускник МРА пропонує змінити транспортну модель міста з урахуванням мобільності кожного городянина. На думку автора проєкту, пішохідні та велосипедні доріжки у Кривому Розі мають бути комфортними для користувача, а парк техніки потребує негайного оновлення.

“МРА — це програма про зміну векторів мислення з особистісної користі на користь оточуючих. Найкращі тренери Східної Європи навчили нас стратегії, комунікації, критичного мислення, слідування принципам урбаністики та людиноцентричності. Навчання на курсі – це, в першу чергу, про людей та їх оточення, про людей, що мислять та роблять”, — зазначив Максим Тищенко.

Нагадаємо, що освітній курс Master of Public Administration здобув перемогу у конкурсі Глобального договору ООН “Партнерство заради сталого розвитку 2020”. Дворічний проєкт компанії Метінвест відзначили у категорії “Економічний розвиток”.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.