- Общество

Стадіон КНУ реконструюватиме ТОВ, директорку якого судили за роботи на запасному полі ДЮСШ №1

У Кривому Розі обіцяють до кінця року завершити реконструкцію стадіону КНУ. Нею займатиметься ТОВ «Міленіум Спорт», директорку якого судили за службове підроблення.

Мова йшла про облаштування на запасному футбольному полі спорткомплексу «Металург» ДЮСШ №1 ігрового поля із забіговими зонами штучною травою.

15 серпня 2016 року між Управлінням капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради та ТОВ «Теплобудсервіс» було укладено договір підряду. А через три тижні директорка ТОВ «МІЛЕНІУМ СПОРТ» уклала з ТОВ «Теплобудсервіс» договір субпідряду №06092016/1 на улаштування ігрового поля із забіговими зонами покриттям штучною травою — 7344м2.

23 червня 2020 року директорка підписала завідомо неправдиві акти приймання виконаних будівельних робіт за квітень 2018 року на загальну суму 4 520 483,8 гривень.

Вона зазначила, що використаним матеріалом є штучна газонна трава «GREEN 62 LESMO TRItag1», що не відповідало дійсності.

Оскільки директорка уперше вчинила нетяжкий злочин і щиро каялась, а колектив очолюваного нею ТОВ попросив суд взяти її на поруки, прокурор не заперечував, суд звільнив її від відповідальності. Рішення приймали у Саксаганському суді.

Інформація про це міститься у Єдиному реєстрі судових рішень.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.