- Экономика

Працівник Інгулецького ГЗК отримав визнання від міста

Водій цеху технологічного автотранспорту ІнГЗК компанії Метінвест Сергій Киркун став повним кавалером нагороди виконкому Криворізької міської ради — «За заслуги перед містом».
Почесну нагороду від міста Сергій Киркун отримує вже втретє. Відзначили працівника за високий професіоналізм, активну громадську позицію і вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста. Нині нагороджений має нагрудні знаки І, ІІ і ІІІ ступенів.

«На Інгулецькому ГЗК працює багато високопрофесійних спеціалістів. Щороку їхня фаховість підтверджується нагородами різних рівнів. Ми високо цінуємо у робітниках відданість справі і бажання виконувати її якнайкраще. Для нас важливо зберегти престиж гірничих професій і забезпечити гідну соціальну підтримку працівників підприємства», — підкреслив Дмитро Крят, директор з персоналу та соціальних питань ІнГЗК
.
Нагороджений Сергій Киркун працює на ІнГЗК вже 27 років, перевозить великими вантажівками гірську породу в Інгулецькому кар’єрі. Він має репутацію щирої і цілеспрямованої людини. Нині працює в автоколоні №2 цеху технологічного автотранспорту, кермує 142-тонною великовантажівкою. За довгі роки роботи не розчарувався в обраній професії, навпаки, ретельно накопичує водійський досвід і щодня відточує свою майстерність. Науку від нього отримали вже більше 20 молодих спеціалістів.
Досвідчений кермувальник розповідає учням, що у кар’єрі завжди треба бути уважним і дбати про безпеку руху. Не можна перевищувати швидкісний режим, а задачі, поставлені майстром чи диспетчером, необхідно виконувати максимально точно. Тоді робота буде безпечною, ефективною і в радість.

Отриманій нагороді Сергій радіє, говорить, що визнання успіхів надзвичайно мотивує на нові ініціативи і більш плідну роботу.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.