- Новости города

Патрульні вчили маленьких криворіжців протистояти насильству

Казка про трьох ведмедів, мультфільм і кілька психологічних ігор — за допомогою цих інструментів, патрульні поліцейські навчали учнів протистояти насильству розглядаючи його крізь призму емоцій і власних кордонів.

Про це повідомляє прес-служба Полку патрульної поліції Кривого Рогу.

Зустріч з поліцейськими відбулася 26 листопада в стінах полку патрульної поліції і була присвячена протидії насильству. Ініціатором якої стали батьками учнів 4-х класу школи-ліцею «Імпульс».

Основну мету, яка ставили перед собою представники відділення зв’язків з громадськістю було донести до учнів, що говорити «Ні», «Мені не подобається», «моє тіло — моє діло» не соромно, а нормально і необхідно, що важливо поважати простір оточуючих і не проявляти агресію.

Особливий акцент поліцейські зробили на емоціях дітей, підкресливши, що своє життя необхідно заповнювати позитивними, а не негативними емоціями і як приклад привели частинку з мультфільму «пазли».

В кінці зустрічі діти дізналися, хто такий патрульний поліцейський і як розпізнати справжнього патрульного, ознайомилися з екіпіровкою, рацією і боді-камерою патрульного. У неформальній обстановці змогли поспілкуватися з поліцейським, поділитися враженнями та поставити запитання.