- Новости города

Найпопулярніші послуги криворізького ЦНАП «Віза»

Найчастіше криворіжці звертаюсь до надавачів адмінпослуг, щоб оформити місце реєстрації або отримати компенсацію за комунальні послуги.

Центр надання адмінпослуг у Кривому Розі відзвітував про роботу у першому кварталі 2021 року.

Інформація про це розміщена на міському ресурсному центрі.

Всього станом на 1 травня до фахівців центру надійшло 414 974 звернень.

Більшість звернень, а саме 75%, надійшла до Центрального офісу «Візи», 25% звернень зареєстровано працівниками та працівницями 8 офісів реєстрації місця проживання.

Найменше, лише 1%, звернень надійшло до одного реєстраційного фронт-офісу та Візи Мобільної.

Серед найпопулярніших послуг, що надає “Віза” — соцзахист населення та “прописка”. А топ – 5 послуг влади криворіжцям виглядає так:

Нагадаємо, цьогоріч у місті вдвічі збільшена часткова компенсація на оплату послуг тепло- і водопостачання та на оплату комунальних послуг. Це була одна із обіцянок кандидата на пост міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. Раніше, коли мером був Юрій Вілкул, компенсація становила 500 гривень. Її запровадили перед так званим третім туром виборів міського голови у 2016 році.

Автор матеріалу порівняв продуктивність роботи офісів послуг місцевого самоврядування кількох інших міст країни.

Оформлення паспортів, у тому числі ID-карток — це найпопулярніша послуга, яку замовляють у місцевому ЦНАПі мешканці міста Суми.

Така інформація міститься на їхньому офіційному сайті Центр надання адміністративних послуг. Другою за ппулярністю є опція отриманнядовідки про стан родини. Найменш популярними є послуги з оформлення закордонних паспортів та ID-карток.

За квітень у місті Рівне, повідомляє місцевих Центр надання адміністративних послуг, надали 29 729 адміністративних послуг. З них 8 736 разів мешканці Рівного звертались, щоб оформити так звану «прописку».


Матеріал підготовлено студентом ДУЕТ Антоном Алексанкіним

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.