- Спорт

На підприємства Метінвесту запрошують залізничників

На криворізьких підприємствах Метінвесту з’явилися вакантні місця для представників залізничних професій, про це повідомляють у Центрі кар’єри Метінвест.

На підприємства запрошують машиністів та помічників машиністів тепловозів, а також чергових по залізничній станції.

Сьогодні у залізничних службах криворізьких підприємств компанії відкриті вакансії машиніста тепловоза, у його обов’язки входить управління тепловозом повна підготовка локомотива до поїздки; помічника машиніста тепловоза, що буде відповідати за контрольно-технічний огляд, підготовку тепловоза до роботи та допомоги машиністу. Також ЦКМ запрошує помічників по залізничній станції, до обов’язків якого входять керування рухом поїздів, стрілками і сигналами станції, виконнання графіку технологічного процесу роботи станції.

Метінвест надає робочі місця з конкурентним рівнем заробітної плати. Загалом, з 2016 року продуктивність праці в Метінвесті виросла на 9%, а зарплати працівників компанії більше ніж у два рази.

Також співробітники компанії мають широкі можливості для розвитку та кар’єрного зростання завдяки доступним програмам навчання та перенавчання.

Компанія систематично інвестує у покращення умов праці та побуту, придбання нової техніки та модернізацію виробництва.

Працевлаштуватися на криворізькі підприємства компанії вам допоможуть у Центрі кар’єри Метінвест.

Адреса офісу: пр-т Миру, 33, графік роботи — з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0 800 606 000 або відправивши листа на електронну адресу: [email protected].

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.