- Мероприятия

На Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті оновлюють екскаваторний парк

В Артемівському кар’єрі комбінату приступив до роботи новий екскаватор ЕКГ-12К. Гірничу техніку придбали в рамках інвестиційної програми 2021 року. Вартість нової машини — 178 млн гривень.

На Центральному ГЗК продовжують розвивати «наймолодше» місце видобутку руди – Артемівський кар’єр. Для нарощування об’ємів видобутку та покращання умов праці співробітників оновлюють парк гірничої техніки.

Новий екскаватор зроблений із міцної сталі, що дозволяє працювати при динамічних перенавантаженнях, збільшити термін експлуатації техніки. За одну зміну ЕКГ може навантажувати до 3,5 тис кубометрів гірничої маси.

Для безпечної роботи екскаватор обладнаний сучасною пожежною системою. Робочий простір оператора має максимальну оглядовість. Для комфортної роботи в кабіні встановлена система кондиціонування та сучасне пневматичне сидіння-пульт. Діагностичне обладнання та устаткування допомагають керувати процесом навантаження. У кабіні машиніста також є повністю обладнана зона відпочинку, де встановлений стіл, холодильних, мікрохвильова піч.

«Оновлення парку гірничої техніки — складова інвестиційної програми Центрального ГЗК. Сучасні машини дозволяють ефективніше виконувати виробничі задачі та досягати запланованих показників виробництва. Оновлення техніки також вирішує ще одне важливе для підприємства питання — робить комфортною та безпечною працю наших співробітників», — підкреслив Дмитро Шевчик, генеральний директор ЦГЗК Групи Метінвест.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.