- Общество

Майдан триває: у День Гідності та Свободи криворіжці вийшли на акцію протесту

21 листопада біля Стели Героїв на 95 кварталі десятки криворіжців вийшли на акцію протесту. Однією з вимог учасників є відставка повного складу Кабінету Міністрів України.

Активісти розповіли журналістам, що зараз на акції протесту вийшли українці у Кропивницькому, Києві, Львові, Рівному та інших містах.

Нагадаємо, що у День Гідності та Свободи з люфтом у 9 років розпочалися дві надважливі події для нашої держави – Помаранчева революція 2004 року і Революція Гідності 2013 року.

На акцію протесту вийшли кількадесят містян з плакатами «Майдан триває» та прапорами.

Учасники висувають п’ять вимог до української влади:

  1. Повернути повноваження Національному агентству з питань запобігання корупції та Національному антикорупційному бюро України.
  2. Ліквідувати Окружний адміністративний суд міста Києва та завершити судову реформу.
  3. Реформувати Службу Безпеки України.
  4. Відкликати президентський законопроект щодо перезапуску Конституційного Суду України та внести до Верховної Ради України проект, яким передбачено прозорий механізм формування складу КСУ.
  5. Відкликати законопроект «Про народовладдя — через всеукраїнський референдум».

Криворіжці вимагають звільнення керівників всіх правоохоронних органів, причетних до репресій, звільнити з-під варти Андрія Антоненка та відкликати «План дій» української делегації в Тристоронній контактній групі та відмовитися від обговорення 31 березня, як дати проведення виборів на окупованих територіях. Заборонити відведення українських військ вздовж лінії розмежування.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.