- Спорт

Криворіжців запрошують долучитися до всеукраїнського соціального проєкту «Мій телефонний друг»

Мешканці Кривого Рогу можуть долучитися до соціального проєкту «Мій телефонний друг». Він для людей, які опинилися на самоті і потребують дружньої підтримки.

Про це повідомило управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, пишуть на офіційному сайті ОДА.

«Мета соціальної кампанії — розрадити людей, допомогти пенсіонерам та людям з інвалідністю подолати самотність. Все, що потрібно від волонтера – спілкуватися зі своїм телефонним підопічним мінімум двічі на тиждень по 15 хвилин. Можна поділитися корисною інформацією або просто дізнатися як справи», – розповіли чиновники управління.

Щоб стати «телефонним співрозмовником», потрібно зареєструватися, пройти короткий онлайн-курс та обрати підопічного. Окрім телефонного спілкування, волонтери матимуть заохочення – відео-зустрічі, вікторини і челенджі. Наприкінці отримають сертифікати.

Читайте також: У Дніпропетровській області реалізують пілотний проект з впровадження моделі Барнахус для захисту дитини під час слідства

Зазначимо, що проєкт «Мій телефонний друг» реалізує Українська Волонтерська Служба спільно з UNICEF та Міністерством молоді та спорту. З

Всі, хто потребує регулярного спілкування, можуть звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 202 147.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.