- Общество

Криворіжці провели мітинг-реквієм у пам’ять про учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого у
Кривому Розі у Металургійному районі міста громадяни зібралися на
мітинг-реквієм. Криворіжці прийшли до меморіального комплексу на проспекті Миру
вшанувати пам’ять учасників бойових дій на території інших держав.

Про це
журналістці сайту «Перший Криворізький» стало відомо на місці події.

На захід прийшли більше 100 криворіжців.

Нагадаємо, що 15
лютого в Україні День вшанування
учасників бойових дій на території інших держав.

Геннадій Шаповалов, голова Металургійної райради, сказав:

«В такі дні згадуються хлопці, з якими разом виріс, ходив в одну школу, разом грали у футбол. У мене був друг, який віддав своє життя на афганській землі. Сьогодні ми дякуємо тим, хто віддав найголовніше, що у них було — життя. Ми завжди будемо пам’ятати наших героїв. На жаль, йде війна і кожен день гинуть кращі сини нашої Батьківщини. Вірю у перемогу, що Україна буде цілісною й найкращою для нас державою»
.

Один із учасники війни в Афгані Микола Олександрович сказав, що у 1989 році, коли скінчилось виведення обмежених радянських військ в Афганістані.

«Ми на просто свідки тих подій, ми носії пам`яті. Наш обов’язок доносити те, що ми знаємо, згадуючи війну. Якщо ми не будемо її згадувати, то не буде миру на нашій землі. Звертаюсь до молоді, символічно, що завтра день шанування пам`яті, а сьогодні день закоханих, любов, життя це дуже добре, тому ми повинні берегти мир. Наше місто втратило більше 60 земляків в Афганістані. Також на цій алеї пам`ятник загиблим у АТО, я побачив там свого одно службовця. Я теж повернувся з АТО, неможливо забути ті події, бажаю молодим, щоб війна для вас була у спогадах та минулому. Бережіть мир, ми зробимо усе, аби у я кривому Розі ніколи не було вибухів. Наша земля належить не тільки нам з вами, а й майбутнім поколінням».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.