- Новости города

Криворіжці поскаржилися екологам на бізнесменів і релігійну громаду через забруднення повітря

З початком опалювального сезону в виконком Криворізької міської ради почали надходити звернення мешканців міста по забрудненню атмосферного повітря в результаті використання твердопаливних котлів для обігріву приміщень і будівель підприємцями, суб’єктами господарювання. У зв’язку з цим, чиновники прийшли за тими адресами, де городяни подавали скарги.

Про це повідомляє Управління екології.

5 і 9 грудня з виїздом на місце представниками управління екології виконкому Криворізької міської ради, Госпродпотребслужби і Покровського і Довгинцівського райвиконкомів розглянуто звернення жителів мкр-н 5-й Зарічний, 75 за участю заявника, вул. Карнавальної, 89 за участю заявника, по вул. Дніпровське шосе, 15а.

Суб’єктам господарювання — церкви на мкрн. 5-й Зарічний, 75, ремонтним боксів на вул. Дніпровське шосе і релігійною громадою на вул. Карнавальної надані роз’яснення щодо вимог чинного природоохоронного та санітарного законодавства (наявність дозволу на викиди, висновки санітарно гігієнічної експертизи, сплати екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин) при експлуатації твердопаливних котлів, використання твердого палива тільки при наявності сертифікатів його якості і недопущення незручностей для жителів житлової та громадської забудови.

Рекомендовано розглянути можливість переведення системи опалення на електричне, збільшення висоти димової труби, узгодження з жителями режиму і графіка опалення.

Інформацію для суб’єктів господарювання щодо дотримання природоохоронного законодавства при експлуатації твердопаливних котлів розміщена на веб-сайті виконкому Криворізької міської ради з посиланням.