- Проишествия

Криворіжці можуть стати делегатами в ООН

Криворіжців від 20 до 27 років запрошують взяти участь у відборі кандидатів у делегати в ООН. Заявки приймають до 12 червня 2020 року. Про це повідомило управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, пише пресслужба.

«Участь у програмі – це гарна можливість познайомитися з українськими дипломатами та найактивнішими молодими людьми з усього світу. Отримати корисні навички у сферах проектного менеджменту та комунікацій, аналітики і публічної дипломатії. А ще – шанс представити Україну у Генасамблеї ООН. Тож запрошуємо молодь Дніпропетровщини подавати заявки», – сказали в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Щоб взяти участь у відборі, слід заповнити онлайн-анкету та аплікаційну заявку, підготувати резюме та надіслати на електронну пошту [email protected] Серед основних вимог до кандидатів – мати українське громадянство, досвід роботи у молодіжній сфері та гарно володіти англійською мовою.

Програму реалізовує Фонд родини Богдана Гаврилишина у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством закордонних справ України. Більше – на сайті або у Facebook.

Нагадаємо, що військовослужбовців та членів їх сімей з Кривого Рогу запрошують взяти участь у перших відкритих змаганнях онлайн «Гвардійський комплекс».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.