- Проишествия

Колишній головний санітарний лікар очолив МОЗ

Вже колишній головний санітарний лікар та заступник попереднього міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко став новим очільником МОЗ. 20 травня Верховна Рада України підтримала його призначення.

Нагадаємо, що 18 травня Верховна Рада України проголосувала за відставку міністра інфраструктури Владислава Криклія, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка і міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Кандидатуру Віктора Ляшка підтримали 262 нардепів. Він став 22-м міністром охорони здоров’я України та вже четвертим очільником МОЗ від початку карантину через пандемію коронавірусу.

Після рішення новий міністр склав присягу. Своїми пріоритетами на посаді називає зокрема подолання пандемії коронавірусу та питання страхової медицини. Він запевнив, що усі бажаючі зможуть вакцинуватися від коронавірусу до кінця 2021 року.

Також сьогодні депутати Верховної Ради України планують проголосувати за кандидатури на посади міністра інфраструктури та міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відомо, що кандидатом на посаду міністра економіки розглядають голову Державної податкової служби Олексія Любченка. Замінити Владислава Криклія на посаді міністра інфраструктури може очільник «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.