- Мероприятия

Коли криворіжці мають переоформити житлові субсидії

До 1 жовтня 2021 року отримувачі субсидій у Кривому Розі мають переоформити її. Про це повідомляє начальниця Відділу департаменту соцзахисту облдержадміністрації Олександра Довидовська, пише пресцентр облдержадміністрації.

Подати документи можна кількома способами:

  • відправити поштою;
  • принести особисто до органу соцзахисту населення;
  • звернутися до Центрів надання адмінпослуг чи тергромад;
  • онлайн через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики.

«В Україні змінили порядок надання житлових субсидій. Якщо раніше вони автоматично призначалися на наступний період, то тепер мешканці мають подати оновлені заяву та декларацію про доходи. Термін – до 1 жовтня», – говорить Олександра Довидовська.

Субсидію призначають на термін з 1 травня до кінця опалювального сезону. Тепер її виплачуватимуть грошима. Кошти або поступатимуть на банківську картку. Або будуть приносити листоноші.

Зазначимо, що тепер субсидію не призначать власникам більш ніж 1 автівки, якщо машині менше 15 років. Не виплачуватимуть держдопомогу людям, які володіють більш ніж однією квартирою чи будинком. Або мають на депозитному рахунку понад 56,7 тисяч гривень.

Не зможуть отримати держдопомогу і мешканці області, які протягом 12 місяців зробили покупку на суму понад 50 тисяч гривень. Наприклад, придбали валюту, дорогоцінні метали, корпоративні права. Виключення – оплата медичних та освітніх послуг.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.