- Новости Украины

Кабмін встановив гарантовану ціну на газ

27 листопада в Кабінеті Міністрів встановили гарантовану ціну на газ.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомляла, що Кабінет міністрів України разом з «Нафтогазом» розробили програму в Україні страхової ціни на газ для населення. За цією ціною українці зможуть придбати газ навіть якщо його ринкова ціна істотно зросте.

Для учасників програми «Гарантована ціна на газ» НАК «Нафтогаз України» повинен зафіксувати ціну на період опалювального сезону. Зазначена ціна буде на 7% менше, ніж в попередньому році — 6 гривень 96 копійок за кубометр з ПДВ (без тарифів на транспортування до домогосподарства).

Читайте також: У криворізьких теплопостачальних підприємств на грудень є номінації на газ

Відзначимо, що умови програми передбачають, що українці з 1 січня 2020 (громадяни і підприємства теплокомуненерго) до 1 травня 2020 автоматично стають учасниками програми.

«У всіх без винятку споживачів є вибір: залишитися в програмі, або вийти з неї і відмовитися від гарантованої ціни до 20 грудня поточного року. У разі виходу з програми «Гарантована ціна на газ» споживач буде оплачувати газ за чинною місячної ціною. Рішення приймає кожен споживач індивідуально », — пишуть на офіційному сайті Кабінету Міністрів.