- Общество

Інгулецький ГЗК реалізує програму покращення робочого побуту

У приміщенні адміністративно-побутового комплексу рудозбагачувальної фабрики №2 ІнГЗК капітально відремонтували банне відділення. На поліпшення умов співробітників Метінвест спрямував понад 5 млн грн.

Великий комплекс розрахований на 224 робітника. У будівлі оздобили стелі, стіни і підлоги виклали кахельною плиткою, встановили нові меблі та побутові прилади.

Основні комунікаційні системи, що забезпечують вентиляцію і опалення приміщення, водопостачання та каналізацію повністю замінили на нові. Для освітлення банного комплексу застосували енергозберігаючі Led-світильники.

В душовому відділенні двері і перегородки замінили на металопластикові. Встановили сучасну сантехніку. Повністю оновили парилку: наново обшили стіни і встановили дерев’яні двері з термостійким склом.

У приміщеннях для банщиць та підсобках, де зберігається прибиральне обладнання, також провели ремонтні роботи.

Для комфорту і зручності робітників продумали усе до дрібниць. У роздягальні поставили нові шафки для одягу, встановили додаткові розетки, дзеркала і фени. Працівники фабрики вже встигли оцінити покращені умови.

«Створення гідних умов для працівників – важливе питання, якому у компанії Метінвест надають великого значення. Від того, з яким настроєм людина почне і завершить робочу зміну, великою мірою залежить її продуктивність. Ми з повагою ставимося до персоналу підприємства, тому щороку проводимо капітальні ремонти побутових приміщень в усіх цехах комбінату, доглядаємо за територією, робимо зручними робочі місця, оновлюємо парк техніки, модернізуємо виробництво», — зазначив Олександр Герасимчук, генеральний директор Інгулецького ГЗК.

Нагадаємо, що у минулому році за підсумками щорічного аудиту підприємств компанії Метінвест з організації робочого побуту та благоустрою Інгулецький ГЗК став лідером у своїй групі та отримав «Соціальний атестат» високого рівня.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.