- Мероприятия

Гірників та металургів привітали зі святом відомі люди Кривого Рогу та України

У третю неділю липня щороку працівники гірничо-металургійної промисловості України відзначають своє професійне свято. Цей день має особливе значення для нашого міста, адже об’єднує тисячі родин та трудових династій. Криворізькі гірники та металурги приймали привітання із різних куточків країни та у соціальних мережах.

Так, криворіжців сталевих професій привітав міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов.

«Ви — наша гордість. Приклад сили духу. Криворіжці, яких знає світ. Ви виконуєте свою роботу віддано, на совість, з душею. Шановні ветерани! Ті, хто завжди залишається гірником і металургом! Ви завжди будете прикладом для нас! Прикладом того, як працювати незважаючи ні на які труднощі. Впевнений, чесно працювати і створювати — це є і буде наш стрижень, всіх поколінь криворіжців», — відзначив Костянтин Павлов.

Також криворізький міський голова зазначив, що металурги та гірники криворізьких підприємств щодня роблять величезний внесок у зростання економічного потенціалу міста, регіону й держави та займають позиції лідерів серед підприємств гірничо-металургійного комплексу України.

Досягнення робітників галузі є не лише запорукою добробуту рідного краю, а й дозволяє Кривому Рогу бути лідером за обсягом реалізованої промислової продукції
Дніпропетровщини й України.

Із привітальним словом до працівників гірничо-металургійної промисловості звернувся Голова профспілки металургів та гірників України Олександр Рябко.

«Шановні друзі та колеги, працівники гірничо-металургійного комплесу. В галузі працює більше 200 тисяч фахових робітників, інженерів, управлінців, службовців та науковців. Гірники і сталевари, коксохіміки і трубники, вогнетривники і ремонтники. Більше 500 основних робітничих професій, які разом складають славетну і сильну духом трудову сім’ю гірників та металургів України. Щоденно ви своєю самовідданою працею наповнюєте державну скарбницю та забезпечуєте економічне зростання. З великою шаною звертаюсь до вас зі словами подяки за доблесну працю! Бажаю успішної та безперервної роботи підприєствам галузі, нових вагомих трудових здобутків. Всім працівникам та ветеранам гірничо-металургійної галузі бажаю міцного здоров’я, миру та благополуччя!», — зазначив Олександр Рябко.

Привітав промисловців з Днем металурга та гірника і командир ДВГРЗ ДСНС України Ігор Євстратенко:

«Шановні колеги, вітаємо вас із Днем гірника та металурга від імени гірничорятувального загону! Бажаємо вам безаварійної роботи, процвітання, успіхів вашим трудовим колективам та родинам, удачі вам і всього найкращого. Будьте щасливі!»

Народний депутат Верховної Ради України ІХ скликання та ексдиректор найбільшого в Європі Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов також звернувся до всіх металургів, гірників, коксохіміків та причетних «до нереальної компанії професіоналів»:

«Друзі, для мене День гірника та металурга — особливе свято особливих людей! Талановитих людей, які абсолютно не схожі один на одного, але в один момент вони об’єднуються у фантастичні команди і видають найкращий результат із можливих. Як таке можливо? — не питайте. Це особлива хімія. Ми — міцні, і цим все сказано!», — зазначив Муса Магомедов.

Народний депутат України VIII скликання, віцепрезидент з питань сталого розвитку Професійної асоціації екологів України Валерія Заружко також опублікувала привітальний допис у соціальній мережі:

«Стабільна й процвітаюча Україна — це те, до чого причетний сьогодні кожен металург, в кожному куточку країни. Українські металурги входять у ТОП світових виробників металопродукції і є драйвером національної економіки. Наш метал і продукція відправляється у більше, ніж 60 країн світу. Окремо хочу привітати лідера галузі, Групу Метінвест! Група забезпечує роботою десятки тисяч людей, перша в Україні почала впроваджувати систему сталого розвитку. Успіхів, радості та процвітання!», — зазначила Валерія Заружко.

Нагадаємо, гірники та металурги компанії Метінвест відзначали професійне свято у всіх містах, де розташовані промислові майданчики компанії. На підприємствах пройшли урочисті заходи, де відзначали кращих працівників, ветеранів праці та трудові династії.

Одночасно у Кривому Розі, Запоріжжі та Маріуполі пройшли святкові заходи. Зі сцен промисловців вітали творчі колективи міських палаців культури та зірки української естради. Завершенням святкової програми став яскравий салют та шоу дронів у небі над Кривим Рогом.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.