- Новости города

Центр кар’єри Метінвест запрошує на роботу фахівців технічних спеціальностей

У Кривому Розі працевлаштуватись за технічними спеціальностями допомагає Центр кар’єри Метінвест. Щотижня менеджери центру опрацьовують понад 100 заявок, що надходять від здобувачів.

Центр кар’єри працює за принципом єдиного вікна, тож кандидати можуть ознайомитись з вакансіями усіх криворізьких підприємств Метінвесту. Менеджери допомагають скласти резюме та підшукують посаду, яка найбільш відповідає рівневі підготовки претендентів. Відтак кандидати отримують швидкий доступ до інформації, а роботодавці – потрібних спеціалістів.

На сьогодні Центр кар’єри Метінвест пропонує працевлаштування за спеціальностями: токар, токар-карусельник, токар-розточник, фрезерувальник, слюсар механозбірних робіт, водій навантажувача, машиніст автомобільного крана та слюсар з ремонту рухомого складу.

Поставити питання щодо пропонованих вакансій можна за номером телефону: 0800 606 000 чи написавши листа на електронну адресу: [email protected]. Офіс ЦКМ знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери екають з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.