- Спорт

Більше 40 вчителів та батьків з Кривого Рогу приєдналися до антикризового EdCamp 2020 в умовах карантину

З 13 по 17 квітня в Україні пройшов маштабний національний онлайн-марафон EdCamp 2020, який об’єднав більше 10 тисяч освітян країни, з них 49 із Кривого Рогу.

Журналісти редакції «Першого Криворізького» поспілкувалися з учасницею Антикризового національного онлайн-EdCamp Оленою Даценко, заступницею директорки з виховної роботи у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №105.

Олена Даценко розповіла, що вона з 2016 року бере участь у (не) конференціях EdCamp. У цьому році під час онлайн-марафону освітяни прослухали та відпрацювали 5 тематичних напрямків (не) конференції, 5 партнерських сфер, 5 спікерських протоколів за 5 днів програми.

«Дні (не) конференції промайнули швидко. Крутезні спікери, нагальні тематичні питання від «Щасливий ранок у піжамі та вчительске щастя» до «5 рішень міністерства в умовах карантину та дистанційної освіти».

Щодня перед початком та після завершення основної частини програми пропонувалися прості вправи для розвитку навичок», — розповіла Олена Даценко.

Також Олена розповіла, що у рамках марафону спільнокоштом освітяни придбали 5 тисяч одноразових рукавичок для бригад екстреної медичної допомоги з різних областей України та встановили національний рекорд — «Наймасштабніша онлайн-конференція для освітян».

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, як батькам зацікавити дитину вчитися вдома дистанційно.

Читайте також: Викладачі, батьки та школярі розповіли про недоліки та переваги дистанційної освіти у Кривому Розі, впровадженої через карантин

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.