- Новости города

Більше 200 тонн макулатури та 2 тонн пет-пляшок зібрали школярі Кривого Рогу під час сортування вторинної сировини

За 2019 рік середні навчальні заклади Кривого Рогу зібрали та повернули у виробництво більше 2 тонн пет-пляшок, 238 тонн макулатури та понад 350 тисяч пластикових кришок.

Про це редакції «Перший Криворізький» повідомила громадська організація «Чисте місто-КР».

Зазначимо, що вже четвертий рік в Кривому Розі діє проєкт соціального партнерства заготівельно-переробного підприємства та середніх навчальних закладів міста й прилеглих селищ. За час дії проєкту «Я сортую з «Чистим містом» до екологічних рішень та заробітку на них долучилося понад 80 шкіл.

За минулий рік школярі міста зібрали та повернули у виробництво 2 тисячі 827 кілограм пет-пляшок, зекономивши таким чином у порівнянні з виробництвом первинних ресурсів 55 барелів нафти — в еквіваленті на предмети побуту це 9 350 воскових свічок для торта чи 7 425 гумових м’ячів.

Читайте також: Криворізьким школярам влаштували екскурсію по відділенню поліції

Також за 2019 рік школи зібрали макулатури у 238 тонн макулатури. Члени громадської організації ствержують, що 1 тонна макулатури заощаджує 200 кубометрів води, і криворізька таким чином зберегла 47 600 кубометрів — 10 ту частину Синевиру, обсяг води якого 400 тисяч кубічних метрів.

Також школи здали на переробку понад 350 тисяч пластикових кришок.
Члени громадської організації «Чисте місто-КР» запрошують до співпраці інщі навчальні заклади, ОСББ та магазини Кривого Рогу/

«Від громадської організації — консультація, від підприємства оплата та вивіз — від закладів — розуміння різниці між сміттям та вторинною сировиною, з відповідним уважним ставленням до останньої», — пишуть члени організації.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.