- Спорт

Авто чи піар на коронавірусній темі і криворізьких медиках від «Української перспективи»?

Криворізькі журналісти інформаційної аґенції «Експерт-КР» перевірили заяву екснардепа Олександра Вілкула щодо надання його фондом «Українська перспектива» автівок, які б перевозили медиків до пацієнтів, у яких підозрюють коронавірус.

Співзасновник Олександр Вілкул 25 березня стверджував, що фонд надасть 8 лікувальним закладам Кривого Рогу по мікроавтобусу — 7 для первинних амбулаторій і 1 для інфекційки.

Читайте також: У Кривому Розі ще шість випадків COVID-19

Упродовж 2 тижнів журналісти отримували відповіді від 8 лікувальних закладів. Суть 6 з них звелася до такого: із фондом “Українська перспектива” жодних договорів не укладалося,
ні автівки, ні паливно-мастильні матеріали не надавалися.

А після спроби журналістів отримати коментар від радника міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова, який часто піарить фонд «Українська перспектива», ліквальні заклади надіслали інші відповіді на запит журналістів. Авторка відео говорить — вони як під копірку зроблені: транспортний засіб фонд надавав, медиків перевозили, кількість виїздів
порахувати нема можливості.

Чому так сталось і була дійсно допомога криворізьким медикам від «Українької перспективи» — розбиралась наша колежанка Ольга Гончар (Хвостова).

Читайте также: Коронавірус діагностували за останню добу у 1090 українців

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.